Potřebujete akutně ošetřit?

V případě, že jste akutně nemocní, nebo se zhoršilo Vaše chronické onemocnění, navštivte ordinaci v čase od 7:30 do 9:00 hodin, výjimkou je středa, kdy je pro akutní ošetření vyhrazena doba od 10:00 do 11:30 hodin. Řešte své zdravotní obtíže včas!

Nechcete dlouho čekat?

V případě, že nechcete dlouho čekat, objednejte se! K objednání je vyhrazena doba od 9:00 hodin do 13:00 hodin každý den, výjimkou je středa, kdy je Vám k dispozici doba od 12:00 do 18:00 hodin (Pozor – středa odpoledne je určena převážně pro pacienty zaměstnané, studující, či jinak přes týden vytížené!!). Objednávejte se na přes elektronickou komunikaci Smartmedix nebo na našem telefonním čísle 736 260 712.

Chcete, abychom za Vámi přijeli na návštěvu?

Náhlé, život ohrožující stavy!! Myšleno zejména dušnost, bolesti na hrudi, poruchy vědomí, křeče, vážné úrazy apod. VOLEJTE 155!!

Akutní stavy – život neohrožující, které z různých důvodů znemožňují návštěvu ordinace, budeme řešit na základě telefonické domluvy.

Plánované návštěvy – po telefonickém objednání, vždy cca 14 dní předem.

Uvědomte si prosím, že kvalitnější lékařské ošetření Vám můžeme vždy poskytnout v ordinaci a ne u Vás doma.

Chcete konzultaci?

Veškeré konzultace jsou samozřejmě možné v rámci návštěvy ordinace. Telefonické konzultace s lékařem vyřídíme ihned jen v případě, že se jedná o neodkladný problém. V případě, že se nejedná o akutní problém, nebo v případě, že se jedná o konzultaci výsledků provedených laboratorních či jiných vyšetření, zanechte u sestřičky Váš telefonní kontakt a my se Vám ozveme zpět.