Vážení pacienti, rádi bychom s vámi od 1.4. 2021 začali komunikovat pomocí nové komunikační platformy.

Naším novým pomocníkem se stane Virtuální sestra Emmy. Pomůže nám třídit vaše zprávy a organizovat čas vašich vyšetření. Jedná se o zabezpečenou komunikaci určenou pro zdravotnická zařízení. Komunikace je jednoduchá. Pokud umíte napsat email, zvládnete i komunikaci s naší novou pomocnicí.
Věříme, že si tento způsob komunikace oblíbíte a bude přínosem jak pro nás, tak pro vás.

Jak mohu začít používat Emmy?
Stačí si vytvořit přístup pomocí tohoto odkazu. Budete k tomu potřebovat Vaši emailovou adresu a mobilní číslo. Tento video návod Vám k tomu pomůže.

Jak najdu v Emmy ordinaci svého lékaře?
Ordinaci najdete podle jména lékaře MUDr. Malík nebo názvu společnosti Medimal.

Je Emmy pro pacienta bezplatná?
Ano, pacienti za používání Emmy nic nehradí. Služby Emmy hradí ordinace lékaře.

Jak jsou moje data v Emmy zabezpečena?
Emmy běží na platformě AWS, která lze bez nadsázky označit jako technicky nejvyspělejší platformu tohoto typu na světě, a je zároveň držitelem bezpečnostních certifikací ISO 27001, ISO 27017 a ISO 27018. Proto jsou stejné služby AWS používány poskytovateli bankovních, finančních a zdravotnických služeb po celém světě. Plné šifrování všech přenosů dat jsou samozřejmostí. Je dbáno na to, aby od začátku byly naplněny všechny právní povinnosti v oblasti ochrany osobních údajů (zejména GDPR). Hlavním správcem vašich dat v Emmy zůstává i nadále váš lékař.

Co když ztratím heslo?
Pro obnovení Vašeho přístupu budete potřebovat email a telefonní číslo, které jste zadávali při první registraci.

Kdo všechno čte zprávy poslané přes Emmy?
Vaše zprávy zpracovává personál ordinace.

Co když nikdo z ordinace nereaguje?
Vaše požadavky se snažíme zpracovat co nejrychleji během našich ordinačních hodin. Pokud nikdo více dní nereaguje na Vaše zprávy z Emmy, zkuste nejprve na našich webových stránkách zjistit, zda nemáme dovolenou. Může nastat i nepředvídaný technický problém.